تماس با ما

تماس با مد مدیا

کاربر گرامی، لطفاً در صورت وجود هرگونه سوال یا ابهامی، پیش از ارسال ایمیل یا تماس تلفنی با مِدمدیا، بخش پرسش‏های متداول را ملاحظه فرمایید و در صورتی که پاسخ خود را نیافتید، با ما تماس بگیرید.

رسیدگی به انتقادها:

مشتری گرامی، اگر انتقاد یا شکایتی از مِدمدیا دارید برای دریافت پاسخ سریع‌تر، لطفاً به آدرس cs@med-media.ir ایمیل ارسال کنید.

مِدمدیا در روزهایی تعطیل رسمی هیچ‌گونه پاسخگویی، سرویس‌دهی و خدماتی ندارد.

مرکز امور مشتریان:

ایمیل خدمات پس از فروش
ایمیل سازمانی مِدمدیا
 تلفن تماس و فکس
٣٤٢٦٥٠٦٩-٠٤١
 شماره موبایل و تلگرام پاسخگویی ۲۴ ساعته، ٧ روز هفته
٠٩١٤٦٩٤٦٦٢٦

توجه داشته باشید که ٢٠٠٠٢٢٢٢٧٧٧٤٦٠ تنها شماره‌هایی است که مِدمدیا از طریق آن برای کاربران و مشتریان خود پیامک (اس ام اس) ارسال می‌کند. بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان مِدمدیا، با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام مِدمدیا است و در صورت دریافت چنین پیامکی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را بهinfo@med-media.irاطلاع دهید.

همچنین شماره های، سامانه ارسال پیامک است که وضعیت پردازش سفارش یا رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه مِدمدیا را به اطلاع کاربران می‌رساند و روشن است که امکان دریافت پیام‌های شما از طریق این شماره وجود ندارد.

دفتر مرکزی:

لطفاً برای بازگرداندن کالا و ارسال آن به خدمات پس از فروش مِدمدیا از طریق پست، تنها از آدرس زیر استفاده کنید:

آذربایجان شرقی-تبریز-آخر اندیشه-اول جاده کروجان-پارک علم و فناوری-مجتمع انقلاب-واحد ٣٣٢-کد پستی٥١٧٩٨٩٥٨٤٨

فرم تماس با ما:

مشتری گرامی برای پیگیری یا سوال درباره سفارش بهتر است از فرم روبرو استفاده کنید. اما اگر تمایل به ارسال مستقیم ایمیل دارید، جهت تسریع در پاسخ‌گویی لطفاً شماره سفارش (پیگیری) را در ایمیل خود ذکر کنید.

نام کامل
پست الکترونیک
شماره تماس
متن پیام