درباره مدمدیا

اپلیکیشن مِدمدیا توسط شرکت دانش بنیان رِگا (رسانه گستر ارک) تولید شده است.

شرکت رِگا از سال 1389 با تولید، تکثیر و توزیع بیش از صد عنوان دوره بازآموزی خدمات نوینی را در مسیر توسعه آموزش جامعه پزشکی و ارتقای سطح دانش پزشکان عزیز کشورمان ارائه نموده است.

با توجه به مشغله زیاد و روزانه پزشکان این اپلیکیشن با هدف ارائه یک محیط ساده و آسان و در عین حال کارآمد جهت اطلاع رسانی دوره های حضوری و غیرحضوری، نظر سنجی دوره های حضوری، و خرید دوره های غیرحضوری به جامعه پزشکی کل کشور طراحی و پایه گذاری گردیده است. این اپلیکیش شما را در جريان فعاليت هاي سامانه آموزش مداوم کل کشور قرار مي دهد و دسترسي شما را به داده هاي آن تسهیل مي سازد و به راحتی می توانید با استفاده از نوتیفیکیش های مختلف از آخرین دوره های اضافه شده برای تخصص تان آگاه شوید نظرات کاربران را مشاهده فرمایید و نسبت به خرید آنلاین دوره های مد نظر اقدام فرمایید.

این اپلیکیشن در تلاش است تا در آینده ای نزدیک با گسترش و افزایش قابلیت ها و لینک های ارتباطی خود با مراکز آموزشی دیگر، خدمات بیشتری را به جامعه پزشکی ارایه دهد.

گا همواره سعي دارد تا از رهگذر ارتباط با مشتريان خود از نيازهاي واقعي آنان آگاه گشته و بهترين راهكارها را در اختيار آنان قرار دهد .موجب كمال خرسندي و افتخار است كه اين پل ارتباطي، امكان تعامل با شما مشتريان، همکاران و مخاطبان ارجمندي كه شركت رِگا را شايسته خدمت به خود دانسته ايد، فراهم آورده است.